,,Kurier Lubelski” ogłosił  plebiscyt  na „Najlepsze publiczne i niepubliczne przedszkole w Lublinie”. Głosowanie na lubelskie placówki rozpoczynamy 1.03 o godz. 12.00.Pełną listę blisko 150 lubelskich przedszkoli, zarówno publicznych, jak i niepublicznych, znajdą Państwo na  stronie internetowej www.kurierlubelski.pl.

W plebiscycie będzie można oddać głos na trzy sposoby.

– Do 3 marca można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej Kuriera Lubelskiego, klikając na wybrane przez Państwa przedszkole. Wskazane w ten sposób miejsce otrzyma jeden głos.

-Wagę dwóch głosów będzie miało wskazanie przedszkola za pomocą specjalnej aplikacji na Facebooku. Czas na to mają Państwo do 7 marca.

-Najdłużej potrwa głosowanie SMS-owe, które zamkniemy 14 marca w południe. Każda wysłana wiadomość tekstowa ma wagę aż pięciu głosów. Warto dodać, że głosując na wybrane przedszkole poprzez SMS-a, będzie można oddać jednego dnia dowolną liczbę głosów.

To, które przedszkole publiczne i niepubliczne zdobędzie najwięcej głosów naszych Czytelników, ogłosimy 17 marca. Tego dnia wyniki plebiscytu opublikujemy na naszej stronie internetowej i w papierowym wydaniu Kuriera Lubelskiego. Przedszkola publiczne i niepubliczne, które otrzymają największe poparcie naszych Czytelników, dostaną pamiątkowe dyplomy. Ale nie tylko. W wydaniu Kuriera (17 marca) otrzymają po jednej stronie na darmową promocję swojej placówki – zaprezentowanie swojej działalności, oferty zajęć, a także przedstawienie swojej fachowej kadry. Zapraszamy więc do naszej zabawy i głosowania na najlepsze przedszkola!

Czytaj więcej: http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/lublin/art/9448480,plebiscyt-na-najlepsze-przedszkole-w-lublinie-ruszylo-glosowanie,id,t.html